0,00 zł

Akceptujemy płatności przelewem tradycyjnym:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Dane oraz numery kont bankowych dostępne są również w naszym regulaminie sklepu.

Akceptujemy płatności poprzez serwis imoje:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą imoje. Serwis imoje umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Akceptujemy płatności za pobraniem:

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym:

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie gotówką lub kartą płatniczą.

Płatność na raty:

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole. Sprawdź, jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje - gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane),
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie,

Procedura ratalna

WENTSYSTEM Paweł Wójcicki oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Akceptujemy płatności przelewem z terminem płatności:

Forma płatności tylko dla niektórych firm oraz wszystkich instytucji budżetowych. Warunki ustalane indywidualnie, przed zakupem należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów.

Termin płatności:

W przypadku wyboru płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. W przypadku wyboru płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki. W przypadku wyboru płatności z terminem płatności warunki zapłaty ustalane są indywidualnie.

pixel