0,00 zł

Nagrzewnice powietrza do usuwania owadów z budynku

2018-10-09
Nagrzewnice powietrza do usuwania owadów z budynku

Kiedy temperatura w pomieszczeniach rośnie, owady wychodzą z ukrycia, które znajduje się w ścianach lub podłodze, starając się uniknąć niekorzystnych warunków cieplnych. Jak można skłonić je do opuszczenia tych schronień? Można to osiągnąć poprzez zwiększenie temperatury w pomieszczeniu za pomocą urządzeń grzewczych, takich jak nagrzewnice powietrza Master. W budynkach rolniczych oraz w mieszkaniach na wsi, zaobserwowano zwiększone ryzyko występowania owadów oraz innych insektów. Warto poznać przetestowane metody, które pomogą je wytępić.

Doskonałym pomysłem jest użycie nagrzewnic powietrza Master. Są to nowoczesne urządzenia grzewcze, które w krótkim czasie nagrzewają wnętrze do bardzo wysokiej temperatury. Działania te powodują, że owady i wszelkiego rodzaju insekty wychodzą do pomieszczenia.Kiedy owady wyjdą już ze swoich kryjówek, możesz je zlikwidować za pomocą chemikaliów. Jeżeli nagrzejesz pomieszczenie do temperatury 50°C, to wystarczy 120 minut, aby usunąć z niego wszystkie insekty.

Na zamieszczonych zdjęciach znajduje się nagrzewnica olejowa BV 77 E. Jest to bardzo wydajne urządzenie o mocy 20 kW. Posiada ona technologię odprowadzenia spalin. Nagrzewnica jest bardzo trwała i bezpieczna w obsłudze. Doskonale nadaje się do użytkowania przy likwidacji wszelkiego rodzaju insektów. Zobacz, w jaki sposób jest ona podłączona oraz jak wygląda podczas pracy przy eliminacji owadów w budynkach rolniczych.

Nagrzewnice Master to niezwykle skuteczne urządzenia do ogrzewania pomieszczeń. Można je stosować nie tylko do ogrzewania budynków rolniczych - mają one znacznie więcej zastosowań. Nagrzewnice powietrza są stosowane w magazynach, dużych halach, fabrykach, a nawet w mieszkaniach. Dostępne są nagrzewnice olejowe, elektryczne i gazowe. Firma Master to światowy lider w produkcji nagrzewnic powietrza. Urządzenia te znacznie przewyższają swoją jakością pozostałe dostępne rozwiązania na rynku.

Nagrzewnica Master zainstalowana w budynku

Chcesz uzyskać darmową poradę na temat doboru nagrzewnicy? Skonsultuj się z naszymi specjalistami:

sklep@e-master.pl lub telefonicznie pod numerem: 91 887 55 18.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Pokaż więcej wpisów z Październik  2018
pixel