Przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę nagrzewnic powietrza już teraz!
0,00 zł

Osuszacze powietrza (70)

Widok:

Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza to urządzenia zaprojektowane z myślą o obniżaniu poziomu wilgotności w powietrzu, w różnych warunkach otoczenia. Ze względu na różnorodne zastosowanie oraz warunki otoczenia rozróżniamy dwa rodzaje osuszaczy. Osuszacze powietrza domowe, oraz osuszacze powietrza budowlane. Mogą być one użytkowane w przemyśle, budownictwie, mieszkaniach, a także wielu innych miejscach. W zależności od modelu posiadają odmienne parametry techniczne oraz funkcjonalności.


Osuszacze powietrza Master

Osuszacze Master cechuje przede wszystkim jakość. Urządzenia wykonane są niezwykle starannie, dbając o każdy szczegół. Szereg opcji i dodatków, a także najnowsze technologie zastosowane w produkcji osuszaczy powietrza Master, zwiększają funkcjonalność sprzętu. Atutem proponowanych urządzeń jest prostota obsługi. Pozwala to w łatwy sposób i w krótkim czasie obniżyć w pomieszczeniu poziom wilgotności. Wśród dostępnych modeli znajdują się osuszacze budowlane, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, jak też wersje przeznaczone do użytku domowego.

Umieszczone w naszym asortymencie urządzenia cechuje zwarta, ergonomiczna budowa oraz wysoka wydajność i niezawodność działania. Różnorodność modeli umożliwia wykorzystanie w wielu zakresach, zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz potrzebami Klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny markowych urządzeń. Proponujemy osuszacze powietrza kondensacyjne oraz osuszacze powietrza adsorpcyjne.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel