0,00 zł
Baner - profesjonalne doradztwo


Doradzimy najlepsze rozwiazanie


W naszym sklepie internetowym oferujemy profesjonalne doradztwo, które pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru produktów dopasowanych do Twoich potrzeb. Wszystkie porady są bezpłatne.

Zapraszamy szczególnie do naszego biura, które znajduję się w Szczecinie przy ulicy Gdanskiej 3D!

Profesjonalne doradztwo

Biuro obsługi klienta
91 887 55 18 infolinia-grafika
Pn-pt: 8:00-16:00
tel: 519 688 216 sklep@e-master.pl

Profesjonalne doradztwo

Firma WENTSYSTEM działa w branży klimatyzacji od 2007 roku dbając o komfort powietrza w mieszkaniach i biurach, dzięki czemu dobieramy rozwiązania zapewniające wygodę, minimalizację kosztów i eksploatacji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą wykorzystującą nowoczesne zaplecze techniczne i rozwiązania ułatwiające montaż i serwis systemów klimatyzacji i wentylacji. Cały czas podążamy za nowinkami technicznymi w branży chłodzenia i wentylacji, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu jeszcze więcej możliwości i doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Oszczędność

Dbając o Państwa cenny czas i komfort oferujemy bezpłatne spotkania konsultacyjne i pomiarowe w dowolnie ustalonym terminie na terenie województwa zachodniopomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem Szczecina i okolic. Zapewniamy atrakcyjną ofertę, poprzez codzienne monitorowanie ceny, aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkt w korzystnej cenie.

Skarbonka świnka

Jakość

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu wiodących marek klimatyzacji i wentylacji, dzięki czemu oferujemy Państwu jedynie profesjonalny sprzęt. Dla Państwa bezpieczeństwa nieustannie potwierdzamy wysokie standardy weryfikując jakość każdego urządzenia.

Gwarancja jakości

Bezpieczeństwo

Nasz sklep internetowy zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji online dzięki najnowszym standardom ochrony danych i certyfikowanym rozwiązaniom płatniczym. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo podczas zakupów online, korzystając z zaawansowanych technologii i systemów zabezpieczeń w naszym sklepie internetowym. Ponadto stosujemy system IdoSell Shop dający klientom kontrolę nad zamówieniem i procesem realizacji zamówienia.

Bezpieczne zakupy - logo

Dostępność

Jako oficjalny dystrybutor marki Master możemy zaoferować Państwu wszystkie dostępne urządzenia i akcesoria w jak najszybszym terminie. W celu zakupu sprzętu niedostępnego na naszym sklepie prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem.

Znacznik - dostępność
pixel