0,00 zł

Olejowe (9)

Widok:

Nagrzewnice stacjonarne na olej

Charakterystyczną cechą wielu obiektów przemysłowych jest brak centralnego ogrzewania. W jaki sposób więc dostarczyć ciepło do pomieszczeń, w którym przechowuje się lub wytwarza różnego typu asortyment i wymagane jest zapewnienie optymalnej temperatury powietrza?

Nagrzewnice Master na olej będą w tym przypadku idealnym rozwiązaniem – efektywnym, ekonomicznym oraz wydajnym. Jest to inwestycja w czyste ciepło, która szybko się zwraca. Urządzenia te posiadają ręczny system zapłonowy, a także możliwość wyregulowania mocy zgodnie z preferencjami. Prezentowane modele są proste w obsłudze, a dzięki malowanym proszkowo, solidnym i wytrzymałym obudowom, są też bezpieczne. Pomieszczenia, w których nagrzewnice na olej lub paliwo stałe są instalowane, wymagają regularnej wentylacji, ze względu na konieczność obecności tlenu w procesie spalania.

 


Nagrzewnice powietrza stacjonarne olejowe

Nagrzewnice powietrza to bardzo popularny sposób na dogrzewanie pomieszczeń oraz jako stałe źródło ogrzewania. Nagrzewnice stacjonarne zasilane olejem to wydajne rozwiązania, stosowane do ogrzewania warsztatów, hal magazynowych, fabryk, obiektów handlowych i usługowych. Nagrzewnice olejowe Master to sprawdzone i skuteczne rozwiązania, dzięki którym w sezonie jesienno-zimowym będziesz mógł cieszyć się optymalną temperaturą. Jeśli masz pytania odnośnie nagrzewnic powietrza Master, to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami - pomożemy dobrać nagrzewnice do Twojego pomieszczenia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel