0,00 zł

Osuszanie

kategoria: Osuszanie

Najczęstsze problemy z wilgocią w piwnicach
Wilgoć w piwnicach to powszechny problem, który może prowadzić do szeregu negatywnych konsekwencji, takich jak rozwój pleśni, uszkodzenie przechowywanych przedmiotów czy nawet osłabienie struktury budynku. Aby temu zapobiec, konieczne jest zrozumienie przyczyn wilgoci i zastosowanie odpowiednich metod jej eliminacji. Jednym z efektywnych rozwiązań są osuszacze adsorpcyjne, które szczególnie dobrze sprawdzają się w niskich temperaturach, typowych dla pomieszczeń piwnicznych.
Czytaj więcej
Nowość - kondensacyjny osuszacz podwieszany Aerial AD 110
AERIAL AD 110 to jeden z najbardziej kompaktowych osuszaczy powietrza dostępnych na rynku z
funkcją montażu na ścianie. Ze względu na niewielkie rozmiary jest chętnie stosowany do
utrzymywania właściwego poziomu wilgoci w piwnicach, pralniach lub garażach. Dużą zaletą
osuszacza jest cicha praca, co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla zastosowań domowych.
Czytaj więcej
Nowe osuszacze premium Dantherm z serii CDT

Kondensacyjne osuszacze Dantherm CDT to profesjonalne urządzenia dedykowane przede wszystkim wypożyczalniom i firmom budowlanym. Wysoka jakość, energooszczędność i trwała konstrukcja zapewniają sprawne i skuteczne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Stosowane są najczęściej podczas usuwania skutków powodzi i zalania, osuszania budynków podczas prac budowlanych i po pożarach, oraz w przypadku nagłych sytuacji kryzysowych np. awarii rur wodociągowych.

Czytaj więcej
Sposób na mokre tynki. Jak przyspieszyć prace remontowe?
Dla murarzy, tynkarzy i malarzy okres jesienno-zimowy to czas pełen wyzwań. Postępy przy wielu pracach uzależnione są bowiem od otaczającej aury, która jak wiadomo o tej porze roku bywa bardzo zmienna. Jednak pomimo niskich temperatur, silnych wiatrów i częstych opadów deszczu...
Czytaj więcej
Słownik osuszaczy kondensacyjnych
Stworzyliśmy dla Państwa słownik osuszaczy! Zestawiliśmy w nim najczęściej zadawane przez was pytania - sprawdźcie najbardziej nurtujące pytania naszych klientów odnośnie osuszaczy powietrza.
Czytaj więcej
Metody osuszania powietrza
Osuszanie powietrza jest procesem polegającym na zmniejszeniu ilości pary wodnej w powietrzu. Powietrze może zostać osuszone na kilka sposobów: Ogrzewanie i wentylacji, Osuszanie kondensacyjne, Osuszanie adsorpcyjne
Czytaj więcej
Stop wilgoci i niebezpiecznym grzybom - Osuszacze powietrza Master
Firma Master Climate Solutions, producent wysokiej jakości nagrzewnic powietrza i osuszaczy, wprowadziła na rynek dwa nowe modele osuszaczy: DH 752 i DH 772. Urządzenia przeznaczone są dla wymagającychużytkowników, dla których ważne są ich wysokie parametry wydajnościowe i wytrzymałościowe. Nowa seria usuwaniem skutków powodzi i podtopień, przy pracach renowacyjnych, a także w biurach, bibliotekach czy archiwach.
Czytaj więcej
pixel