0,00 zł

Promienniki podczerwieni (19)

Widok:

Promienniki podczerwieni Master

Oferujemy wysokiej jakości promienniki podczerwieni Master, które doskonale sprawdzają się do okresowego, jak i do stałego (całorocznego) ogrzewania. Urządzenia z tej serii skonstruowano tak, aby były bezpieczne, a ich transport oraz użytkowanie nie sprawiały większych problemów. Charakterystycznymi cechami promienników podczerwieni są między innymi brak wymuszonego ruchu powietrza, wydajność, a także mechanizm, który podczas działania nie wytwarza hałasu. Dodatkowo, promienniki podczerwieni nie generują żadnych zapachów i nie zużywają tlenu. Ich podłączenie oraz wyregulowanie mocy nie stanowi żadnego problemu. Możliwość przykręcenia do ściany, umieszczenia na wózku lub stelażu, z pewnością ułatwi montaż w mniejszych pomieszczeniach.

 


Promienniki ciepła

Dostępne na rynku promienniki ciepła dzielą się na 3 typy, różniące się źródłem zasilania. Promienniki olejowe używają ciepła pochodzącego ze spalania oleju. Posiadają one zbiornik, który łatwo można uzupełnić. Promienniki elektryczne wymagają jedynie podłączenia do prądu, są bardzo wygodne i wytwarzają tzw. suche ciepło. Promienniki gazowe świetnie sprawdzają się do ogrzewania magazynów, sklepów, garaży czy warsztatów. Do wyboru masz szeroki asortyment promienników podczerwieni, które emitują przyjemne ciepło. W odróżnieniu od nagrzewnic, promienniki na podczerwień ogrzewają ciała stałe a nie powietrze, np. ściany czy meble. Pozwala to punktowo ogrzewać konkretne miejsca, co świetnie sprawdza się np. przy stanowiskach pracy w magazynach czy fabrykach.

 


Promienniki podczerwieni opinie

Ze względu na swoją konstrukcję i charakterystykę, promienniki podczerwieni otrzymują wiele pozytywnych opinii wśród klientów. Są one bardzo często wybierane jako skuteczne źródło ogrzewania warsztatów, magazynów, fabryk, remontowanych pomieszczeń czy otwartych przestrzeni. Użytkownicy cenią je przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo użytkowania oraz brak hałasu. Promienniki ciepła są bardzo wydajne i skuteczne - zobacz jak wybrać promiennik podczerwieni.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel