0,00 zł


Grupa Master Climate Solutions jest światowym liderem w produkcji przenośnych rozwiązań z zakresu kontroli mikroklimatu, czyli ogrzewania, osuszania i wentylacji powietrza. Marka Master jest od ponad 50 lat numerem 1 na świecie w produkcji przenośnych nagrzewnic powietrza. Historia marki Master sięga lat sześćdziesiątych kiedy stworzono pierwsze przenośne nagrzewnice powietrza w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Z każdym rokiem firma rozwijała się obejmując swoim zasięgiem inne kraje i otwierając produkcję i punkty sprzedaży również za granicą. W dniu dzisiejszym grupę Master Climate Solutions tworzą cztery spółki z siedzibami we Włoszech, Polsce, Rosji i Chinach, które razem obsługują klientów na całym świecie.

Wiodący producentMaster Climate Solutions jest wiodącym producentem urządzeń do obróbki powietrza - ogrzewania, osuszania, chłodzenia i wentylacji. Produkty Master kierowane są do sektora klientów biznesowych stawiając sobie za cel pomoc w przystosowaniu ich środowiska pracy do ich potrzeb w możliwie najszybszy i najprostszy sposób przy jednocześnie niskich kosztach inwestycji. Master Climate Solutions jest zarejestrowanym znakiem towarowym grupy Dantherm, Grupa Dantherm z siedzibą w Danii jest obecna w 13 krajach z oddziałami w Danii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Szwecji, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji i Norwegii. Głównym centrum konstruktorskim i produkcyjnym urządzeń Master Climate Solutions jest Pastrengo koło Werony we Włoszech.
Innowacyjność rozwiązańUrządzenia firmy Master charakteryzuje innowacyjność rozwiązań technologicznych, łatwość obsługi, a także wysoka jakość, duża wydajność i niezawodność. Dzięki nowoczesności naszych produktów poprawiamy jakość powietrza i tworzymy przyjazny klimat w pomieszczeniach. Dążymy do zaspokajania potrzeb naszych klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników dostosowujemy nasze wyroby do indywidualnych potrzeb nabywców. Bezustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań technicznych. Wszystkie nasze produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.
Gwarancja jakościNad projektami i rozwojem nowych produktów pracuje nieustannie zespół doświadczonych inżynierów. Tworzą i produkują przenośne nagrzewnice powietrza, osuszacze czy wentylatory z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i niezawodności oraz zgodnie z aktualnymi europejskimi procedurami certyfikacji renomowanych Instytutów Kontroli Jakości i Homologacji takich jak TUV i DVGW. Dantherm S.p.A. posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel