Wentylacja

Kategoria: Wentylacja

Jak energooszczędnie schłodzić magazyn latem?

Jak energooszczędnie schłodzić magazyn latem?

Temperatura - to jeden z kluczowych czynników mających wpływ na prawidłowe i płynne działanie wielu gałęzi przemysłu. Utrzymanie jej na odpowiednim poziomie jest konieczne zwłaszcza w obiektach produkcyjnych oraz tam, gdzie magazynuje się zapasy, np. artykuły spożywcze. Są to zwykle obszerne hale i budynki o znacznej powierzchni, więc osiągnięcie tego celu jest zdecydowanie utrudnione. Montaż urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach przemysłowych pozwala na zachowanie wysokiej jakości przechowywanych produktów, podniesienie wydajności pracy oraz efektywności produkcji.


Przeczytaj więcej

Destryfikatory MASTER obniżają koszty ogrzewania dużych obiektów

Destryfikatory MASTER obniżają koszty ogrzewania dużych obiektówDestryfikatory MASTER doskonale sprawdzają się w dużych i wysokich halach, gdzie zapewniają skuteczną cyrkulację powietrza. W jednym z estońskich sklepów narzędziowych STOKKER w Tallinie zamontowano dwa wentylatory stropowe MASTER E 56002 o przepływie powietrza 41 600 m3/h każdy.
Przeczytaj więcej

BREEZAIR - system chłodzenia i wentylacji w piekarniach

BREEZAIR - system chłodzenia i wentylacji w piekarniachW okresie letnim wilgotne powietrze i temperatura przekraczająca 300 C stwarzają niekomfortowe warunki pracy oraz powodują obniżenie jakości produkcji i efektywności maszyn, a co za tym idzie spadek wydajności procesów. Tylko system BREEZAIR może rozwiązać te problemy bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów oraz przy jednoczesnej kontroli parametrów temperatury i wilgotności powietrza.
Przeczytaj więcej

Wentylatory DF 20 na włoskiej plantacji pomidorów

Wentylatory DF 20 na włoskiej plantacji pomidorówKlimat na południu Włoch jest bardzo ciepły i wilgotny. Tamtejsi rolnicy słynący z uprawy soczystych pomidorów różnych odmian chętnie stosują w szklarniach wentylatory.
Przeczytaj więcej
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel