0,00 zł

Wentylacja

Kategoria: Wentylacja

Zadbaj o cyrkulacje powietrza z dmuchawami Master
W dzisiejszych czasach, kiedy efektywność i niezawodność są kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa, dmuchawy Master wyróżniają się na rynku jako urządzenia spełniające najwyższe standardy. Oferowane przez nas dmuchawy są idealnym rozwiązaniem do zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza w magazynach, fabrykach, zakładach przemysłowych i produkcyjnych. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, wentylatory - dmuchawy Master służą nie tylko do wentylacji, ale również jako urządzenia do osuszania powietrza i usuwania wilgoci.
Czytaj więcej
Profesjonalne klimatyzery dla restauracji i obiektów hotelowych
Z branży HORECA - proponujemy na sezon letni serię profesjonalnych klimatyzerów ewaporacyjnych Master, które niskim kosztem zapewniają wysoki komfort pracy i odpoczynku w upalne dni. W szczególności urządzenia te polecamy restauratorom i hotelarzom. Klimatyzery ewaporacyjne stanowią tanią i zdrową alternatywę do tradycyjnych systemów klimatyzacyjnych z czynnikiem chłodzącym. Doskonale sprawdzą się w chłodzeniu restauracji, namiotów bankietowych, ogródków i tarasów restauracyjnych, a także innych pomieszczeń hotelowych, jak np. sale fitness, siłownie i kryte korty tenisowe.
Czytaj więcej
Profesjonalne chłodzenie hal magazynowych
Master to włoska marka znana głównie z produkcji nagrzewnic i osuszaczy powietrza. W ofercie posiada również rozwiązania skutecznej wentylacji i chłodzenia pomieszczeń. Dzięki temu zapewnia kompleksową kontrolę klimatu w każdym zakresie.
Czytaj więcej
Wentylator przenośny  MASTER DF 20
Profesjonalny wentylator osiowy MASTER DF 20 zapewnia skuteczną wentylację w budynkach inwentarskich, gospodarczych i magazynowych. Jest to urządzenie przenośne, nie wymaga stałej instalacji, a więc można je stosować w wielu miejscach w zależności od potrzeb. Posiada regulowany strumień nadmuchu, trzystopniową regulację prędkości wentylatora oraz możliwość rotacji zarówno w pionie, jak i w poziomie. Przepływ powietrza wynosi 6 600 m3/h. Wentylator DF 20 można także zamontować na ścianie lub suficie. Dzięki temu, możliwa jest stała cyrkulacja powietrza wewnątrz budynków, łatwiej także usuwać nieprzyjemne zapachy, szkodliwe gazy lub nadmiar wilgoci.
Czytaj więcej
Wielozadaniowe wentylatory MASTER
Profesjonalne wentylatory osiowe Master zapewniają skuteczną cyrkulację powietrza w warsztatach, halach produkcyjnych i magazynowych, na budowach, a także w restauracjach, namiotach oraz w wielu innych pomieszczeniach gospodarczych lub np. budynkach użyteczności publicznej. Zakres ich zastosowań jest bardzo szeroki, a dzięki dużej mobilności są też bardzo praktyczne w użytkowaniu.
Czytaj więcej
Jak energooszczędnie schłodzić magazyn latem?
Temperatura - to jeden z kluczowych czynników mających wpływ na prawidłowe i płynne działanie wielu gałęzi przemysłu. Utrzymanie jej na odpowiednim poziomie jest konieczne zwłaszcza w obiektach produkcyjnych oraz tam, gdzie magazynuje się zapasy, np. artykuły spożywcze. Są to zwykle obszerne hale i budynki o znacznej powierzchni, więc osiągnięcie tego celu jest zdecydowanie utrudnione. Montaż urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach przemysłowych pozwala na zachowanie wysokiej jakości przechowywanych produktów, podniesienie wydajności pracy oraz efektywności produkcji.
Czytaj więcej
BREEZAIR - system chłodzenia i wentylacji w piekarniach
W okresie letnim wilgotne powietrze i temperatura przekraczająca 300 C stwarzają niekomfortowe warunki pracy oraz powodują obniżenie jakości produkcji i efektywności maszyn, a co za tym idzie spadek wydajności procesów. Tylko system BREEZAIR może rozwiązać te problemy bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów oraz przy jednoczesnej kontroli parametrów temperatury i wilgotności powietrza.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel