0,00 zł

Historia sięga 2007 roku

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza.

Tworzymy silną i wyspecjalizowaną kadrę handlowców, monterów i serwisantów. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia (i dużo więcej) do wykonywania przedmiotu naszej działalności. Nie poprzestajemy na tym, cały czas doskonalimy nasze umiejętności, zdobywamy nowe świadectwa i uprawnienia. Ciągle poszerzamy asortyment, który Państwu oferujemy, a jednocześnie dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się tylko produkty godne Państwa uwagi. Nasza oferta jest adresowana zarówno do firm, instytucji budżetowych jak i klientów indywidualnych.Jesteśmy autoryzowanym dealerem i punktem serwisowym produktów marki MASTER.


Nasz cel

Dbamy o to, aby każdy klient, z którym współpracujemy miał poczucie bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji. Od fachowej porady – zakup w dobrej cenie – profesjonalnego montażu – i przede wszystkim sprawna opieka serwisowa posprzedażowa. Dzięki temu, że nasza firma jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym większości marek z naszej oferty klient nie musi się o nic martwić.

Wymagane uprawnienia

Posiadamy uprawnienia w zakresie naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami, a także uprawnienia elektryczne SEP.

Serwis stacjonarny

Serwisem obejmujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego. Prowadzimy doradztwo techniczne w doborze sprzętu i wykonujemy jego montaż.

Części zamienne

W ofercie posiadamy wszystkie wymienne elementy eksploatacyjne (grzałki, termostaty, wentylatory, filtry paliwa, bezpieczniki, korki, uszczelki, mocowania, łączniki, przewody paliwa itp.).

Zapraszamy do współpracy!

pixel