Przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę nagrzewnic powietrza już teraz!
0,00 zł

Blog

Ranking nagrzewnic olejowych Master
Chcesz dowiedzieć się, jaką nagrzewnicę olejową wybrać? Poniżej prezentujemy zestawienie najpopularniejszych urządzeń, które zostały starannie wyselekcjonowane na podstawie opinii klientów. Nagrzewnice olejowe Master to wysokiej jakości urządzenia produkowane we Włoszech. Doskonale nadają się do ogrzewania dużych pomieszczeń, charakteryzują się bowiem bardzo wysoką wydajnością.
Czytaj więcej
Ranking nagrzewnic gazowych Master

Nagrzewnice gazowe to najtańszy sposób ogrzewania pomieszczeń rolniczych, magazynowych czy na budowie. Poniżej zestawienie najpopularniejszych modeli nagrzewnic gazowych Master. Są to urządzenia produkowane we Włoszech, cechujące się wysoką jakością wykonania i niezawodnością.

Czytaj więcej
Ranking nagrzewnic elektrycznych Master

Dmuchawy elektryczne Master to najprostsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń. Świetnie sprawdzają się zarówno w budownictwie, jak i do ogrzewania magazynów, warsztatów, różnego rodzaju pomieszczeń rolniczych, a także biur czy lokali usługowych. Poniżej wypisane zostały najczęściej wymieniane zalety oraz wady tych urządzeń. Stworzony został również ranking najlepszych urządzeń, na podstawie ich popularności oraz opinii klientów. Zaprezentowane zostały nagrzewnice zasilane na 230V oraz na 400V.

Czytaj więcej
Profesjonalne klimatyzery dla restauracji i obiektów hotelowych
Z branży HORECA - proponujemy na sezon letni serię profesjonalnych klimatyzerów ewaporacyjnych Master, które niskim kosztem zapewniają wysoki komfort pracy i odpoczynku w upalne dni. W szczególności urządzenia te polecamy restauratorom i hotelarzom. Klimatyzery ewaporacyjne stanowią tanią i zdrową alternatywę do tradycyjnych systemów klimatyzacyjnych z czynnikiem chłodzącym. Doskonale sprawdzą się w chłodzeniu restauracji, namiotów bankietowych, ogródków i tarasów restauracyjnych, a także innych pomieszczeń hotelowych, jak np. sale fitness, siłownie i kryte korty tenisowe.
Czytaj więcej
Profesjonalne chłodzenie hal magazynowych
Master to włoska marka znana głównie z produkcji nagrzewnic i osuszaczy powietrza. W ofercie posiada również rozwiązania skutecznej wentylacji i chłodzenia pomieszczeń. Dzięki temu zapewnia kompleksową kontrolę klimatu w każdym zakresie.
Czytaj więcej
Wentylator przenośny  MASTER DF 20
Profesjonalny wentylator osiowy MASTER DF 20 zapewnia skuteczną wentylację w budynkach inwentarskich, gospodarczych i magazynowych. Jest to urządzenie przenośne, nie wymaga stałej instalacji, a więc można je stosować w wielu miejscach w zależności od potrzeb. Posiada regulowany strumień nadmuchu, trzystopniową regulację prędkości wentylatora oraz możliwość rotacji zarówno w pionie, jak i w poziomie. Przepływ powietrza wynosi 6 600 m3/h. Wentylator DF 20 można także zamontować na ścianie lub suficie. Dzięki temu, możliwa jest stała cyrkulacja powietrza wewnątrz budynków, łatwiej także usuwać nieprzyjemne zapachy, szkodliwe gazy lub nadmiar wilgoci.
Czytaj więcej
Wielozadaniowe wentylatory MASTER
Profesjonalne wentylatory osiowe Master zapewniają skuteczną cyrkulację powietrza w warsztatach, halach produkcyjnych i magazynowych, na budowach, a także w restauracjach, namiotach oraz w wielu innych pomieszczeniach gospodarczych lub np. budynkach użyteczności publicznej. Zakres ich zastosowań jest bardzo szeroki, a dzięki dużej mobilności są też bardzo praktyczne w użytkowaniu.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel