Kontakt

Biuro   pn.- pt. 8 - 16
91 887 55 18

Sklep
sklep@e-master.pl

Dział Serwisu
serwis@e-master.pl

Biuro
biuro@e-master.pl

Możesz nam zaufać !

 KOMENTARZE NA ALLEGRO

STANDARD ALLEGRO

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Zakupy na raty

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

Infolinia +48 91 887 55 18 E-mail sklep@e-master.pl

Pomoc techniczna  E: serwis@e-master.pl

Sposoby płatności

Akceptujemy płatności przelewem tradycyjnym:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Dane oraz numery kont bankowych dostępne są również w naszym regulaminie sklepu.


Akceptujemy płatności poprzez Płatności Shoper:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą Płatności Shoper. Serwis Shoper.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)


Akceptujemy płatności poprzez serwis Dotpay.pl:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Dotpay.pl. Serwis Dotpay.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności poprzez serwis PayU.pl:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności za pobraniem:

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.


Akceptujemy płatności w systemie ratalnym:

Przy zakupach w naszym sklepie oferujemy formę sprzedaży ratalnej za pośrednictwem systemu ratalnego Santander Consumer Finanse S.A. Aby uzyskać wszelkie informacje na temat sprzedaży ratalnej, skontaktuj się z nami, lub kliknij tutaj.


Płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym:

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie gotówką lub kartą płatniczą.


Możliwość zapłaty punktami:

Zapłaty dokonujesz punktami zebranymi w programie lojalnościowym.


Akceptujemy płatności przelewem z terminem płatności:

Forma płatności tylko dla niektórych firm oraz wszystkich instytucji budżetowych. Warunki ustalane indywidualnie, przed zakupem należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów.


Termin płatności:

W przypadku wyboru płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.


W przypadku wyboru płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.


W przypadku wyboru płatności z terminem płatności warunki zapłaty ustalane są indywidualnie.Życzymy udanych zakupówRekomendowany sprzedawca

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kontakt

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 8:00-16:00

 

INFOLINIA masz pytanie zadzwoń!
+48 91 887 55 18


Kontakt mailowy
sklep@e-master.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl