Kontakt

Biuro   pn.- pt. 8 - 16
91 887 55 18

Sklep
sklep@e-master.pl

Dział Serwisu
serwis@e-master.pl

Biuro
biuro@e-master.pl

Możesz nam zaufać !

 KOMENTARZE NA ALLEGRO

STANDARD ALLEGRO

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Zakupy na raty

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

Infolinia +48 91 887 55 18 E-mail sklep@e-master.pl

Pomoc techniczna  E: serwis@e-master.pl

Przewodnik klienta

Przewodnik klienta został stworzony po to, by zapewnić naszym partnerom dostęp do wszystkich szczegółowych i niezbędnych im informacji dotyczących produktów Master. W przewodniku można znaleźć m.in. informacje na temat instalacji, funkcjonowania czy konstrukcji nagrzewnic, osuszaczy i klimatyzatorów.Kalkulator mocy - dobierz odpowiednie urządzenie


Przydatne narzędzie do doboru odpowiedniego urządzenia. Kalkulator mocy umożliwia naszym klientom sprawdzenie jaki rodzaj nagrzewnicy, osuszacza czy klimatyzatora będzie odpowiedni dla danych warunków i przeznaczenia. (więcej)


Ogrzewanie - nagrzewnice mobilne i stacjonarne


Przewodnik zawiera wskazówki i uwagi dotyczące używania mobilnych i stacjonarnych nagrzewnic firmy Master Climate Solutions. Jest pomocny w odnajdywaniu wszystkich dodatkowych informacji na temat urządzeń tego typu. (więcej)


Osuszanie - rozwiązania z zakresu osuszania powietrza


Przewodnik przeznaczony jest dla klientów interesujących się rozwiązaniami z zakresu osuszania powietrza. Zapewnia informacje na temat metod usuwania nadmiernej i niepożądanej wilgoci. (więcej)


Chłodzenie - klimatyzery i klimatyzatory


Przewodnik dedykowany jest wszystkim klientom, którzy korzystali lub chcieliby korzystać z klimatyzerów bądź klimatyzatorów. Zawiera on wiele porad i uwag na temat doboru odpowiedniego urządzenia. (więcej)


Filmy i multimedia


Obejrzyj i dowiedz się więcej na temat naszej firmy, produktów i usług. Filmy przedstawiają m.in. obszary zastosowań naszych produktów oraz ich główne cechy. (więcej)


Instrukcje


Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dbamy by otrzymywali wszystkie niezbędne informacje dotyczące urządzeń, udostępniając im elektroniczne instrukcje obsługi w serwisie internetowym. (więcej)<< powrót


*Dane pochodzą ze strony www.masterheaters.pl

Rekomendowany sprzedawca

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kontakt

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 8:00-16:00

 

INFOLINIA masz pytanie zadzwoń!
+48 91 887 55 18


Kontakt mailowy
sklep@e-master.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl