Kontakt

Biuro   pn.- pt. 8 - 16
91 887 55 18

Sklep
sklep@e-master.pl

Dział Serwisu
serwis@e-master.pl

Biuro
biuro@e-master.pl

Możesz nam zaufać !

 KOMENTARZE NA ALLEGRO

STANDARD ALLEGRO

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Zakupy na raty

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

Infolinia +48 91 887 55 18 E-mail sklep@e-master.pl

Pomoc techniczna  E: serwis@e-master.pl

Przewodnik klienta - Osuszanie

Ten przewodnik przeznaczony jest dla klientów interesujących się rozwiązaniami z zakresu osuszania powietrza. Zapewnia informacje na temat metod usuwania nadmiernej i niepożądanej wilgoci.Jak powstają najlepsze wina we Włoszech?


Osuszacze powietrza często wykorzystuje się w przemyśle spożywczym do suszenia owoców, warzyw lub nasion. W tego rodzaju produkcji bardzo ważne jest utrzymanie prawidłowej temperatury i poziomu wilgotności w pomieszczeniach, w których przechowywane są produkty. (więcej)


Metody osuszania


Osuszanie powietrza jest procesem polegającym na zmniejszeniu ilości pary wodnej zawartej w powietrzu. Osuszać powietrze można na kilka sposobów: poprzez ogrzewanie i wentylację lub przy użyciu osuszaczy kondensacyjnych bądź adsorpcyjnych. (więcej)


Jak to działa? Zasada działania osuszaczy kondensacyjnych


Najważniejszą częścią kondensacyjnego osuszacza powietrza, jest sprężarkowy układ chłodniczy. To dzięki niemu możliwe jest uzyskanie kondensacji pary wodnej, a tym samym obniżenia zawartości wody w powietrzu. Sercem układu chłodniczego... (więcej)


Jak dobrać osuszacz powietrza?


Najprostszą i najłatwiejszą metodą doboru osuszacza powietrza jest wybór urządzenia na podstawie kubatury pomieszczenia. Aby zapewnić efektywne osuszanie zaleca się, aby w ciągu godziny przez urządzenie przepływało co najmniej 3,5 razy więcej powietrza niż wynosi kubatura danego pomieszczenia. (więcej)


Zasady eksploatacji osuszaczy powietrza


Podstawowe zasady eksploatacji osuszaczy. Dowiedz się jaki jest właściwy sposób eksploatacji osuszaczy kondensacyjnych oraz osuszaczy adsorpcyjnych. Poznanie kilku podstawowych zasad pozwoli Ci we właściwy sposób używać ten produkt. (więcej)


Budowa osuszaczy kondensacyjnych


Ze względu na rodzaj zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych, osuszacze kondensacyjne można podzielić według następujących kryteriów: rodzaj sprężarki, sposób odszraniania, przeznaczenie, rodzaj organu dławiącego, rodzaj wentylatora, rodzaj wymienników, rodzaj obudowy. (więcej)


Osuszanie oraz jego metody


Osuszanie powietrza jest procesem polegającym na zmniejszeniu ilości pary wodnej zawartej w powietrzu poprzez zastosowanie odpowiednich metod. Bezpośrednie usunięcie wilgoci z powietrza może nastąpić przez obniżenie temperatury... (więcej)


Zastosowanie osuszania powietrza


Nadmiar wilgoci w powietrzu może być przyczyną powstawania niepożądanych skutków, takich jak złe samopoczucie, choroby, straty materialne oraz powodowanie wzrostu ryzyka wypadków przy pracy. Można im zapobiegać przez zmniejszanie zawartości wody w powietrzu. (więcej)


Zalała mnie sąsiadka - co robić? Jak szybko osuszyć mokre ściany?


Jeśli kiedykolwiek zostałeś zalany przez sąsiada lub pękła ci rura w pionie, doskonale zdajesz sobie sprawę, z czym to się wiąże. Po pierwsze - szkody w mieszkaniu, czyli mokre ściany i wszechobecny nieprzyjemny zapach wilgoci. (więcej)


Sposoby na wilgoć. Jak uniknąć grzybów i pleśni w mieszkaniu?


Wg ekspertów, przeciętny poziom wilgoci w mieszkaniu powinien wynosić od 45-55%. Każde odchylenie od tej normy może powodować dyskomfort. Za niski poziom wilgotności powoduje, że powietrze jest zbyt suche. Znaczny wzrost tego poziomu z kolei.. (więcej)


Sposób na mokre tynki. Co zrobić, aby przyspieszyć prace remontowe?


Dla murarzy, tynkarzy i malarzy okres jesienno-zimowy to czas pełen wyzwań. Postępy przy wielu pracach uzależnione są bowiem od otaczającej aury, która jak wiadomo o tej porze roku bywa bardzo zmienna. Jednak pomimo niskich temperatur, silnych wiatrów.. (więcej)


Budowa w zimie - jak walczyć z zaciekami na ścianach?


Przypadek pana Huberta z jednej z podpoznańskich miejscowości pokazuje, że problemy z mokrymi tynkami mogą zaskoczyć każdego, komu przyszło prowadzić prace tynkarskie w zimie. Wg ekspertów budowlanych prace tynkarskie mogą być wykonywane w okresie zimowym... (więcej)


Osuszacze kondensacyjne - najczęściej zadawane pytania


Jak osuszać? Najlepszym sposobem pozbycia się zbyt wysokiej zawartości wody w powietrzu jest użycie osuszaczy powietrza. Do czego służą osuszacze? Osuszacze służą do obniżania zawartości wody w powietrzu, a tym samym do osuszania przedmiotów przebywających w jego atmosferze. (więcej)<< powrót

 

*Dane pochodzą ze strony www.masterheaters.pl

Rekomendowany sprzedawca

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kontakt

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 8:00-16:00

 

INFOLINIA masz pytanie zadzwoń!
+48 91 887 55 18


Kontakt mailowy
sklep@e-master.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl