Kontakt

Biuro   pn.- pt. 8 - 16
91 887 55 18

Sklep
sklep@e-master.pl

Dział Serwisu
serwis@e-master.pl

Biuro
biuro@e-master.pl

Możesz nam zaufać !

 KOMENTARZE NA ALLEGRO

STANDARD ALLEGRO

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Zakupy na raty

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

Infolinia +48 91 887 55 18 E-mail sklep@e-master.pl

Pomoc techniczna  E: serwis@e-master.pl

Przewodnik klienta - Chłodzenie i klimatyzacja

Przewodnik dedykowany jest wszystkim klientom, którzy korzystali lub chcieliby korzystać z klimatyzerów bądź klimatyzatorów. Zawiera on wiele porad i uwag na temat doboru odpowiedniego urządzenia.Miejsca pracy urządzeń Breezair


Zobacz przykładowe zdjęcia wybranych realizacji. Klimatyzacja ewaporacyjna w obiektach przemysłowych, komercyjnych (bary, restauracje, centra sportowe), w budownictwie oraz w aplikacjach zewnętrznych. (więcej) 
 


Klimatyzacja na Euro 2012


Tanie chłodzenie w namiotach – klimatyzatory ewaporacyjne w strefach kibica. Atmosfera podczas Euro 2012 z pewnością będzie bardzo gorąca. Klimatyzacja w strefach kibica, centrach medialnych dla dziennikarzy ... (więcej)
 


Klimatyzacja ewaporacyjna


Systemy klimatyzacyjne są obecnie nieodzownym elementem wyposażenia obiektów przemysłowych, produkcyjnych, handlowych i biurowych. W okresie wysokich temperatur pozwalają odetchnąć chłodniejszym powietrzem, ale wiele z nich... (więcej)


 
 


BREEZAIR - system chłodzenia i wentylacji (piekarnie)


Dzięki systemowi BREEZAIR udało się zredukować temperaturę pracy, zmniejszyć ilość kurzu i zanieczyszczeń powietrza dostających się z zewnątrz. (więcej) 
 


BREEZAIR utrzymuje maszyny przy pracy (drukarnie)


Kiedy maszyny drukarskie przestawały pracować na 15 dni ze względu na ekstremalnie wysokie temperatury, firma drukarska z Wielkiej Brytanii szukała metod chłodzenia, które nie tylko pozwoliłyby .... (więcej)


 

 


Większy komfort i satysfakcja klienta (salony samochodowe)


Land Rover - Francja: "Z pomocą systemu BREEZAIR całkowicie udało nam się zmienić jakość powietrza w salonie wystawowym. Temperatura wewnątrz jest przyjemna nawet jeśli na zewnątrz panuje 350C upał." (więcej)


 

 


Z systemem BREEZAIR wzrasta komfort oraz liczba klientów (sport i fitness)


„Odkąd zainstalowany został system chłodzenia BREEZAIR ilość członków klubu wzrosła, a ludzie chętniej wybierają nasze Centrum Sportu niż inne centra sportu i rekreacji.” mówi kierownik klubu. (więcej)
Technologia klimatyzacji Breezair


Zaawansowany elektroniczny system kontroluje, zarządza i monitoruje poprawne działanie urządzenia, co gwarantuje użytkownikowi pracę urządzenia na optymalnym poziomie wydajności w każdym momencie. (więcej)
 


Pozwól naturze zrobić swoje!


Piękno chłodzenia ewaporacyjnego polega na jego prostocie. Jest to proces, który wykorzystywany jest od setek lat. Już Arabowie zawieszali mokre koce w wejściach do ich namiotów, a Grecy w oknach i drzwiach wstawiali terakotowe garnki wypełnione wodą. (więcej) 


Jak działa klimatyzacja ewaporacyjna?


Każdy Breezair zawiera duże chłodzące wkłady, które w trakcie cyklu pracy pozostają przez cały czas mokre. Gorące powietrze wtłaczane jest do klimatyzatora przez cichy wentylator, nieustannie przechodzi przez nasączone wodą.. (więcej) 


Klimatyzacja ewaporacyjna, a tradycyjna


Klimatyzatory ewaporacyjne Breezair dostarczają świeże, czyste, wolne od zanieczyszczeń, zdrowe powietrze. Wydajność klimatyzacji umożliwia całkowitą wymianę powietrza w całym domu zaledwie w ciągu kilku minut. Klimatyzacja jest całkowicie bezpieczne i przyjazna dla środowiska. (więcej) 


Zastosowanie klimatyzacji ewaporacyjnej


Dzięki technologii ewaporacji i zastosowaniu urządzeń o bardzo dużych przepływach powietrza, możesz schłodzić nawet największe budynki i co najważniejsze nie jesteś obarczony gigantycznymi kosztami eksploatacji instalacji. Urządzenia Breezair możemy stosować nawet w źle izolowanych obiektach np. namiotach. (więcej)

 

 << powrót


*Dane pochodzą ze strony www.masterheaters.pl

Rekomendowany sprzedawca

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kontakt

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 8:00-16:00

 

INFOLINIA masz pytanie zadzwoń!
+48 91 887 55 18


Kontakt mailowy
sklep@e-master.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl