Kontakt

Biuro   pn.- pt. 8 - 16
91 887 55 18

Sklep
sklep@e-master.pl

Dział Serwisu
serwis@e-master.pl

Biuro
biuro@e-master.pl

Możesz nam zaufać !

 KOMENTARZE NA ALLEGRO

STANDARD ALLEGRO

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Zakupy na raty

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

eRATY Santander Consumer Finanse

Infolinia +48 91 887 55 18 E-mail sklep@e-master.pl

Pomoc techniczna  E: serwis@e-master.pl

Firma

Nasza historia sięga 2007 roku.

 Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza.

 Tworzymy silną i wyspecjalizowaną kadrę handlowców, instalatorów i serwisantów. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia (i dużo więcej) do wykonywania przedmiotu naszej działalności. Nie poprzestajemy na tym, cały czas doskonalimy nasze umiejętności, zdobywamy nowe świadectwa i uprawnienia. Ciągle poszerzamy asortyment, który Państwu oferujemy, a jednocześnie dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się tylko produkty godne Państwa uwagi. Nasza oferta jest adresowana zarówno do firm, instytucji budżetowych jak i klientów indywidualnych.

 Nasz cel: Dbamy o to aby każdy klient, z którym współpracujemy miał poczucie bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji.  Od fachowej porady – zakup w dobrej cenie – profesjonalny montaż – i przede wszystkim sprawna opieka serwisowa. Dzięki temu, że nasza firma jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym większości marek z naszej oferty klient nie musi się o nic martwić. 
 

 Posiadamy uprawnienia w zakresie naprawy i obsługi technicznej prezentowanych urządzeń, instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami, a także uprawnienia elektryczne SEP.


 

Jesteśmy autoryzowanym dealerem i punktem serwisowym
produktów marki MASTER.

 

 

 Serwisem obejmujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego jak i odbieramy urządzenia bezpośrednio od klientów z całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich. Prowadzimy doradztwo techniczne w doborze sprzętu i wykonujemy jego montaż.


 W ofercie posiadamy wszystkie wymienne elementy eksploatacyjne. (grzałki, termostaty, wentylatory, filtry paliwa, bezpieczniki, korki, uszczelki, mocowania, łączniki, przewody paliwa itp.)


Zapraszamy do współpracy.

Zespół sklepu E-MASTER.pl

Rekomendowany sprzedawca

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kontakt

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 8:00-16:00

 

INFOLINIA masz pytanie zadzwoń!
+48 91 887 55 18


Kontakt mailowy
sklep@e-master.pl

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:87511f559b06ec2556d0e6c43c718e85#0}
Sklep internetowy Shoper.pl